ATSAUKSMES

Jausma Barone

Ūsiņu svētku dalībniece

"Lokstenes svētnīca, Dieva svētīta, saules apmirdzēta, Daugavas ūdeņu apskalota, pavasara košā zaļuma izrotāta. Ar smaidu un apskāvienu tika sagaidīts katrs viesis. Arī no Japānas un Kanādas. Ūsiņdiena tika svinēta ar dziedāšanu, tradīcīju ritināšanu un nobeigumā ar pantāga gatavošanu uz ugunskura. Paldies tradīciju nesējiem!" 

Anda Balgalve

Gadskārtu svētku apmeklētāja

"Biju šeit pirmo reizi un braukšu atkal. Man ir ļoti tuva latviešu pasaules izpratne un svētku svinēšanas veids. To es izjūtu kā savējo."

Ilona Plociņa

Objekta apsardzes vadītāja

"Es nolēmu pievienoties dievturiem, jo vēlējos iegūt domubiedrus, ar kuriem kopā izzināt latviešu tautas tradīcijas un svinēt latviešu gadskārtu svētkus. Es vēlos nodot zināšanas nākamajām paaudzēm.

Šī iespēja palīdz man sajust saikni ar senčiem, dabu, dzimto zemi, apzināties latvisko identitāti. Vasarā došos ar ģimeni svētceļojumā uz Loksteni!"

Eva Zeipe-Mača

Klintaines pagasta pārvaldes vadītāja

"Liels paldies par fantastisku ceļojumu laikā, matērijā un garīgajās senču vērtībās!"

Antra un Dzintars Baloži

Trīs bērnu vecāki

Lokstenes svētnīcu Krustabām izvēlējāmies, jo esam bijuši ar to saistīti jau kopš tās idejas tapšanas brīža. Tāpēc mums tas bija tikai likumsakarīgi, ka arī savam bērniņam viņa pirmos, lielos mūža godus izlēmām svinēt tieši 

Lokstenes svētnīcā. Mēs esam latvieši, Latvijas patrioti, saimnieki savā zemē - iespēja svinēt svētkus šādā skaistā, sakoptā, latviskā vietā mums sniedz patiesu prieku un gandarījumu, stiprina mūsu tradīcijas, mūsu saikni ar Dievu, dievišķo pasauli, ar mūsu senčiem, dod pārliecību par latviskās dzīvesziņas skaistumu un viedumu. Šovasar esam iecerējuši svētnīcā svinēt Krustabu godus mūsu ģimenes jaunākajām atvasītēm. Lokstenes svētnīca ir mūsu ģimenei ļoti mīļa un tuva vieta, tāpēc noteikti tajā svinēsim svētkus arī turpmāk!

.


Ja esi Lokstenes svētnīcu apmeklējis, lūdzu atstāj savu atsauksmi